برندسازی از طریق ارسال پیامک؛

راهکاری موثر، کم هزینه در جهت برندسازی دیجیتال خلاق برای تجارت شما

آنچه نیاز همه شرکتهای بزرگ و کوچک می باشد؛ یک راه حل مناسب بازاریابی آنلاین.

امروزه سامانه پیام کوتاه سامانه کاملا آشنا برای عموم مردم است. ارسال پیامک گروهی بدون صرف زمان زیاد، امکان درآمد زایی نامحدود ماهانه را برای کسب و کار بدون نیاز به تجهیزات و فضای کار فراهم می آورد. در واقع سامانه پیام کوتاه یک نرم افزار است که از طریق بستر وب و یک دستگاه هوشمند (کامپیوتر، موبایل، تبلت و ….. ) بدون نیاز به سخت افزار برای شما امکان ارسال پیامک را فراهم می آورد. سامانه پیامک کوتاه در عرضه کسب و کارهای نوین همچون استارت ها یکی تز آیتم های مهم محسوب می شود. در واقع هر کسب و کار کمتر شناخته شده می تواند با بهره گیری از سامانه پیام کوتاه تنها با ارسال یک پیامک معرفی کسب و کار و یا دعوت به همکاری خود را در میان رقبا مطرح سازد. این پیامک بایستی جذاب، شفاف و خلاقانه باشد تا در مخاطب شما انگیزه خواندن ایجاد کند. علا.ه بر این زمان ارسال پیامک بسیار مهم است زیرا اکثر پیام های ارسال شده در ساعت های اولیه ارسال خوانده خواهند شد. بنابراین اگر در زمان نامناسب ارسال شوند مخاطب پیام شما را نادیده خواهد گرفت. حال زمان مناسب ارسال پیامک جه زمانی خواهد بود. بسته به کسب و کار شما، جامعه هدف متفاوت خواهد بود. بنابراین متناسب با جامعه هدف زمن ارسال پیامک، زمان کاری آنها می باشد. استفاده از محتوای مناسب از دیگر مواردی که میتواند شما را به موفقیت نزدیک کند و ارسال پیامک راه مناسبی برای معرفی شما باشد. محتوای پیامک می تواند تاثیر بسزایی در جذب و دفع مخاطب داته باشد. بنابراین بهتر است پیامک شما کوتاه، مختصر و مفید و در عین حال هوشمندانه باشد. سامانه پیامک پویا وب دارای دو سامانه پیامک سفید و پیامک انبوه می باشد که متناسب با نیاز مخاطب در نظر گرفته شده است.

پیامک انبوه

افزونه های پیامکی جهت اتصال به CMS های مختلف
شماره اختصاصی و امکان ارسال و دریافت همزمان
سرویس پیامک فعالسازی و احراز هویت سریع
ارسال پیامک از طریق اصناف، سن و جنسیت
مجهز به وب سرویس API

پیامک سفید

ارسال پیامک به مخاطبین و مشتریان بدون محدودیت
قابل استقاده برای عموم بدون نیاز به دانش فنی
رضایت ۱۰۰ % مخاطب از دریافت پیامک
دارای نسخه های وب، اندروید و IOS
مجهز به وب سرویس API

آنالیز و تحلیل وضعیت سئو

چنانچه شما دارای وب سایت هستید اما همچنان در رتبه های پایین سرچ گوگل هستید، کافی است با یک درخواست آنالیز و بررسی وضعیت سئو سایت خود را به ما بسپارید.

قرار گیری در صفحات اول گوگل

بودن در صفحات اول سرچ گوگل برای تمام کسانی که وب سایت دارند بسیار حائز اهمیت است و نیازمند متخصصان خبره در حیطه سئو می باشد تا با شناسایی رقبای و با توجه به کلمات کلیدی سرچ، به شما کمک کنند تا در صفحات آغازین سرچ گوگل قرار بگیرید.

موشن گرافیک

موشن گرافینک روشی جذاب برای جذب مخاطب ، انتقال پیام بصورت غیر مستقیم از طریق ایجاد انیمیشن یا پویا نمایی با طراحی گرافیکی متحرک.

تیزر تبلیغاتی

ایجاد تبلیغات با استفاده از روش ها غیر مستقیم برای انتقال پیام، تیزرهای تبلیغاتی به سه شیوه رئال، انیمیشن، انیمیشن رئال کاربرد دارند.

ویدئو مارکتینگ

اگر به اطراف خود نگاه کنیم می بینیم در عرصه های مختلف همچون آموزش راهکارها و رویکردهای جدید آموزشی براساس تصویر و فیلم ارائه می گردند چرا که میزان تاثیرپذیری و یادگیری افراد و تثبیت مطالب در ذهن از طریق بصری بسیار بیشتر خواهد بود. بنابراین در عرصه بازاریابی نیز این رویکرد به وضوح قابل مشاهده است. تاثیری که یک ویدئوريال موشن یا انیمیشن موی تواند در جذب مخاطب داشته باشد مسلما یک نوشته نخواهد داشت. بنابراین ما در کنار شما خواهیم بود تا محتوایی بصری با تاثیرگذاری بالا ایجاد کنید.

بازاریابی محتوا

اهمیت محتوا در چگونگی ایجاد ارتباط مطلب با مخاطب، همراه سازی او در جها جذب مخاطب و ارتباط محتوا با کسب و کار و بیزینس شماست. در واقع محتوا نویس بایستی توانایی داستان پردازی به شیوه غیرمستقیم را به خوابی بداند تا بنواند نه تنها مخاطب را برای خواندن مطلب با خود همزراه کند بلکه آنچه را برای انتقال بهه مخاطب در نظر دارد به شیوه ای داستن گونه به مخاطب منتقل کند. بنابراین نیاز به تخصص و تجربه دارد. اگر شما نیز بدنبال یافتنراهکاری برای تولید محتوای شبکه های اجتماعی خود هستید می توانید با ما همراه شوید.

تولید محتوای وب سایت

بخش مهمی از وب سایت شما محتوای آن می باشد که اگر دارای استراتژی مناسب با کسب و کار شما نباشد نه تنها موثر نیست بلکه می تواند باعث وفع مخاطبان شما باشد. محتوا نویسی روش ها و تکنیک های خاص خود را دارد.

تولید محتوای شبکه های اجتماعی

در حال حاضر شبکه های اجتناعی گوی سبقت را در عرصه دیجیتال ربوده اند و مخاطبان زیادی را جذب خود نموده اند بنابراین شما می تواند با تولید محتوای مناسب بخش اعظم این مخاطبان را به سمت خود هدایت کنید.

سئو مارکتینگ

امروزه بسیاری از کاربران اینترنتی یا فرادی که به نوعی با فضای کسب وکارهای اینترنتی، تبلیغات و تولید محتوا سرو کار دارن به نوعی با مفهوم سئو آشنایی دارند و یکی از نیاز های آنها در دید مخاطب بودن است یعنی میان جستجوی ها در بالا قرار داشتن. در واقع سئو فرآیندی است که توسط سئو کار انجام میگردد و نیازمند دانش زیاد، علم و صبر دارد و به راحتی پیاده سازی نمیشود. چرا که موتورهای جستجو مدام در حال تغییر الگوریتم های رتبه بندی خود می باشند. بنابراین بروز نگه داشتن اطلاعات سئو یکی از وظایف یک سئو کار می باشد. در رتبه بندی یک سایت توسط الگوریتم بندی های موتور های جستجو همچون گوگل بیش از 200 معیار موثر می باشد. بنابراین تسلط یک سئو کار بر این معیار ها لازمه اصلی موفقیت وی می باشد. ما می توانیم شما را در این راه همراهی کنیم.

تولید محتوای وب سایت

بخش مهمی از وب سایت شما محتوای آن می باشد که اگر دارای استراتژی مناسب با کسب و کار شما نباشد نه تنها موثر نیست بلکه می تواند باعث وفع مخاطبان شما باشد. محتوا نویسی روش ها و تکنیک های خاص خود را دارد.

تولید محتوای شبکه های اجتماعی

در حال حاضر شبکه های اجتناعی گوی سبقت را در عرصه دیجیتال ربوده اند و مخاطبان زیادی را جذب خود نموده اند بنابراین شما می تواند با تولید محتوای مناسب بخش اعظم این مخاطبان را به سمت خود هدایت کنید.

خدمات دیجیتال مارکتینگ

طراحی وب سایت

طراحی تخصصی وب سایت شخصی، شرکتی، ارگانی و …. با بروزترین متدهای طراحی، در کمترین زمان

مشاوره کسب و کار

به شما راه را نشان می دهیم و تا پایان راه در کنارتان هستیم. مشاوره و ارائه جدیدترین متدهای تحول کسب و کار

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی بدون اتلاف زمان و مراجعات حضوری، تنها با برترین متدهای دیجیتال مارکتینگ

خدمات سئو و بهینه سازی

آنالیز رایگان وب سایت، بررسی و ارائه راهکارهای موثر، بهبود و افزایش رتبه سایت

اگر نیاز به راهنمایی دارید می توانید از ما مشاوره رایگان بگیرید.

grade

هلدینگ تخصصی آواسازان یکی از دپارتمان های پویا وب می باشد که به صورت تخصصی در زمینه های مشاوره تخصصی کسب و کار، راهکارهای افزایش فروش و توسعه کسب و کار، دیجیتال مارکیتنگ و تبلیغات آنلاین به صورت تخصصی در حال فعالیت می باشد.

پل های ارتباطی

شماره های تماس

تلفن : ۰۳۱۳۲۷۵۷۵۲۲- ۰۳۱۳۲۶۶۳۶۱۲
موبایل: ۰۹۱۳۲۸۶۵۶۹۳ – ۰۹۹۸۱۱۰۴۱۲۸
فاکس : ۰۲۱۴۳۸۵۵۶۸۵

آدرس

دفتر مرکزی : اصفهان – هشت بهشت شرقی خیابان همدانیان مجتمع اداری لوکس طبقه پنچم واحد ۵۱

پست الکترونیک

پست الکترونیک عمومی : info@pooyaweb.ir
پشتیبانی فنی : support@pooyaweb.ir

سامانه پیامک

شماره پیامکی: ۳۰۰۰۲۸۲۸۲۷۴۷۶۷

اعجاز صوت بر جذب مخاطب 

سامانه پیامک صوتی پویا وب؛ امکان ارسال صدا به همراه متن را برای شما فراهم آورده است.

اطلاع رسانی آسان بدون اتلاف وقت و صرف هزینه های گزاف

یکی از روش های اطلاع رسانی استفاده از پنل های SMS است. امروزه بیشتر مخاطبان به دلیل حجم بالای پیامک های دریافتی آنها را در لیست سیاه خود قرار داده یا از طریق کدها امکان دریافت این پیامک ها را از سرورهای پیام کوتاه خارج کرده اند. بنابراین برای بازاریابان و صاحبان کسب و کارها، ارسال پیامک تبلیغاتی را محدود و تا حدی غیر ممکن کرده اند. از آنجایی که این روش یکی از راهکارهای اطلاع رسانی و بازاریابی بسیاری از شرکت ها، و صاحبان کسب و کارها به شمار می رفت. بنابراین احساس نیاز به یک منبع کارآمدتر باعث شد تا سامانه های پیامک صوتی جای خود را در میان بازاریابان و صاحبان مشاغل پیدا کنند. این سامانه ها امکان ارسال پیام های شما را به صورت ضبط صدا فراهم می آورد.

سامانه پیام صوتی پویا وب در حقیقت یک نرم افزار تحت وب می باشد که به شما امکان ارسال فایل صوتی ضبط شده خود را از طریق تماس تلفنی با مخاطبانتان چه به صورت تلفن ثابت و چه همراه فراهم می آورد. این سامانه امکان ارسال پیامک را از طریق وارد نمود شماره های مخاطبین و همچنین محدود سکونت از طریق نقشه فراهم آورده است

مبدل متن به صدا

شما می توانید تنها متن مورد نظر خود  را تایپ کرده و از سامانه صوت دریافت کنید

نظرسنجی

ثبت نظر سنجی مشتری در قبال عملکرد شما با درج اعداد ۰ تا ۹ و ارسال برای شما

حذف شماره های ناصحیح

سامانه امکان حذف شمارهای که بصورت صحیح وارد نشده باشند را به شما می دهد.

زمان بندی ارسال

وز و زمان مناسب و خاص پیام ارسال کنید. زمان و روز خاص را در سامانه ثبت تا به صورت خودکار پیام ارسال شود.

تولید شماره

اگر بانک اطلاعاتی ندارید. با انتخاب یک بازه عددی می توانید به شماره های مابین آن پیام ارسال کنید.

نمودار اثر بخشی

پیام های ارسالی خود را بررسی و میزان اثر بخشی پیام خود بر مخاطب را بسنجید.

ارسال از روی نقشه

شما می توانید بصورت منطقه ای، با انتخاب محدوده مورد نظر  از روی نقشه پیام ارسال کنید.

افزونه وردپرسی

با نصب افزونه رودپرسی، پیام صوتییتان را به مخاطبان وب سایتتان نیز ارسال کنید.