طراحی سایت

دلایل بسیاری از مدیران و کارگذاران یک کسب و کار برای نداشتن یک وب سایت عمدتا بر مبنای چنین جملاتی هست: ” من علاقه مند به تکنولوژی نیستم”، ” تکنولوژی بسیار گران و هزینه بر هست”، ” من وقت ندارم” و ” من نیازی به به یک وب سایت ندارم”. اما واقعیت این است که نیاز نیست شما یک حرفه ای در تکنولوژی باشید و یا هزینه های گزافی برای داشتن یک وب سایت صرف کنید. داشتن یک وب سایت حرفه ای می تونه خیلی ارزان و ساده باشه و حتی برای شما می تونه ساده تر هم باشه. نداشتن یک وب سایت خودش میتونه وقت و  زمان شما را هدر بده. حتما میپرسید چرا کافی این مطلب با دقت بیشتری بخونید.

« ۸۰ درصد مردم قبل از تصمیم گیری برای خرید و حتی دریافت یک خدمات ابتدا اون محصول یا خدمات را دراینترنت جستجو می کنند» اما تنها ۲۵٫۹۲ درصد از کسب و کارها آنلاین هستند و متاسفانه ۴۶ درصد از کسب و کار حاضر نیستند وب سایت داشته باشند. اگر شما هم هنوز مطمئن نیستید که کسب و کار شما نیاز به وب سایت دارد یا نه با ما همراه باشید تا شما را راهنمایی کنیم.

اگر شما یک وب سایت ندارید طبق آمار بالا احتمال اینکه شما سهمی از بازار فوق داشته باشید بسیار کم است. وب سایت شما همیشه حضور داره هر ۳۶۵ روز سال هر هفت روز هفته و هر ۲۴ ساعت شبانه روز حتی اگر شما حضور نداشته باشید وب سایت شما حضور دارد. وب سایت به شما کمک می کند که زمان بیشتری در دسترس باشیدو حتی مراجعه کننده بیشتری داشته باشید چرا که شما در کل ۲۴ ساعت شبانه روز را حداکثر ۱۲ ساعت در دسترس مشتریان خود خواهید بود و ممکن است به دلایل متعدد از این زمان نیز کمتر باشد پس شانس رویارویی با مشتریان خود را کمتر خواهید داشت. در حالی که با داشتن یک وب سایت می توانید ۲۴ ساعت در دسترس باشید. در واقع یک وب سایت مدافع کسب و کار شما چه در ساعات اداری و چه خارج از ساعات اداری خواهد بود.

۵۶ درصد بر این باورند که یک کسب و کار خوب بودن وب سایت قابل اعتماد نیست. در واقع یک وب سایت می تواند به نشان دادن تخصص شما و موقعیت کسب و کار شما کمک کند. لازم نیست یک وب سایت به عنوان یک تکنولوژی برتر شناخته شود شما می توانید با یک فرایند شاده تر وب سایت خود را ثبت نام کنید این روند سریعتر و بودن دردسر و مقرون به صرفه تر نیز می باشد. شما با وب سایت می توانید بازدهی سرمایه گذاری بهتری داشته باشید لازم نیست سرمایه کلانی داشته باشید و در معرض دید مشتریان قرار دهید شما می توانید با یک وب سایت محصولات و خدماتتان را معرفی کنید و سزمایه زیادی هزینه نکنید. بنابراین اولست شما برای راه اندازی کسب و کارتانیک وب سایت خواهد بود.

یکی دیگر از مزیت هایی که داشتن یک وب سایت برای شما دارد این است که شما دیگر نیاز ندارید که برای تبلیغات و عرضه محصولات و خدمات خود زمان زیادی را صرف تماس، ارسال ایمیل و … کنید وب سایت به راحتی شما را به مشتریانتان معرفی می کند و میتوانید به راحتی در بخش پرسش و پاسخ، سوالات آنان را پاسخ و حتی نظرات، انتقادات و پیشنهادات آنها را دریافت کنید و در جهت بهبود عملکرد خدمات خود بکار برید.

در حالی که ما معتقدیم هر فرد نیاز به وب سایت ندارد اما به شما نشان دادیم که لازمه هر کسب و کاری داشتن یک وب سایت است. وب سایت فرصت وسیعی برای رشد کسب و کار شماست. پس داشتن وب سایت را در اولویت کار خود قرار دهید.

انتخاب کنید …

درخواست کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره اعلام تمایل ثبت سفارش