سامانه پیام صوتی

یکی از روش های اطلاع رسانی استفاده از پنل های SMS است. امروزه بیشتر مخاطبان به دلیل حجم بالای پیامک های دریافتی آنها را در لیست سیاه خود قرار داده یا از طریق کدها امکان دریافت این پیامک ها را از سرورهای پیام کوتاه خارج کرده اند. بنابراین برای بازاریابان و صاحبان کسب و کارها، ارسال پیامک تبلیغاتی را محدود و تا حدی غیر ممکن کرده اند. از آنجایی که این روش یکی از راهکارهای اطلاع رسانی و بازاریابی بسیاری از شرکت ها، و صاحبان کسب و کارها به شمار می رفت. بنابراین احساس نیاز به یک منبع کارآمدتر باعث شد تا سامانه های پیامک صوتی جای خود را در میان بازاریابان و صاحبان مشاغل پیدا کنند. این سامانه ها امکان ارسال پیام های شما را به صورت ضبط صدا فراهم می آورد.

سامانه پیام صوتی پویا وب در حقیقت یک نرم افزار تحت وب می باشد که به شما امکان ارسال فایل صوتی ضبط شده خود را از طریق تماس تلفنی با مخاطبانتان چه به صورت تلفن ثابت و چه همراه فراهم می آورد. این سامانه امکان ارسال پیامک را از طریق وارد نمود شماره های مخاطبین و همچنین محدود سکونت از طریق نقشه فراهم آورده است

مبدل متن به صدا

سامانه به شما این امکان را می دهد تا متن مورد نظر خود را تایپ کرده و یک فایل صوتی داشته باشید تا بتوان برای مخاطبان خود ارسال کنید.

نظرسنجی

سامانه امکان نظرسنجی از مخاطبان را به شما می دهد. کافی است در پیام از مشتری بخواهید تا اعداد از ۰ تا ۹ را شماره گیری و نطر خود را ثبت کنند.

حذف شماره های ناصحیح

شماره های مد نظر خود برای ارسال پیام را وارد سامانه کنید. سامانه امکان حذف شمارهای که بصورت صحیح وارد نشده باشند را به شما می دهد.

تولید شماره

چنانچه شما بانک اطلاعاتی نداشته باشید می توانید با انتخاب یک بازه عددی شماره های مابین آن را انتخاب کنید و پیام خود را به آنها ارسال کنید.

افزونه وردپرسی

با نصب افزونه رودپرسی سامانه شما امکان ارسال پیام های صوتی خود را از وب سایت شخصی به آسانی خواهید داشت و به راحتی می توانید به مخاطبانی که در وب سایت شما جز کابران شما می باشند نیز پیام ارسال کنید.

ارسال از روی نقشه

برای ارسال پیام در منطقه ای خاص لازم نیست شماره های آنها را داشته باشید. تنها کافی است از روی نقشه محدوده مورد نظر را انتخاب و پیام خود را ارسال کنید.

نمودار اثر بخشی

در سامانه این امکان وجود دارد که پیام های ارسالی خود را بررسی کرده و دریابید که مخاطب چه میزان از پیام شما را شنیده است و میزان اثر بخشی پیام خود را بررسی کنید.

زمان بندی ارسال

اگر می خواهید پیام های خود را در روز و زمان مناسب و خاصی ارسال کنید سامانه امکان را به شما می دهد که زمان و روز خاص را انتخاب کنید و سامانه بصورت خودکار پیام را ارسال کند.

انتخاب کنید …

درخواست کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره اعلام تمایل ثبت سفارش