زمان ارزشمندترین داراییست دسترسی به خدمات الکترونیک را در سریع ترین زمان ممکن تجربه کنید.

آشنایی با پویا وب

grade

شرکت پویا وب سپاهان، با تکیه بر نزدیک به دو دهه تجارب ارزنده و سابقه اجرایی مدیران خود در زمینه فناوری اطلاعات، در خـــــرداد ماه سال ۱۳۸۶ تحت عنوان شرکت سهامی خاص تاسیس و به طور رسمی و قانونی فعالیت خود را در این حوزه آغاز نمود. این شرکت با لحاظ نمودن روند توسعه صنعت IT در جامعه جهانی، تمرکز خود را بر ارتقـــاء سطح توانمندی کارشناسان و مدیران این مرز و بوم در قالب بهره مندی از  سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری مدیریت و نیز اهتمام در اجرای افزونه های امنیتی قرار داد. اکنون این شرکت با تجارب نمایشگاهی متعدد و برخورداری از متخصصین ذیربط در حوزه برنامه نویسی و امور گرافیک، فیلم و تبلیغات، آماده ارائه خدمات به دستگاه های اجرایی، ادارات، شرکت ها، مؤسسه ها و کلیه فعالان اقتصادی می باشد.

پویا وب سپاهان

چشم انداز شرکت؛

حرکت پویا وب سپاهان یک حرکت آگاهانه به سمت تحقق مدیریت کیفیت جامع (TQM)، کسب رضایت مندی کامل  مشتریان از طریق بهبود مستمر در فرآیندها بر اساس شناخت جامع نیازمندی‌های آنان و تلاش برای ارائه راهکارهای کارآمد روز در جهت تحقق همه جانبه بهره وری در مجموعه تحت امر مشتریان می‌باشد.

آگاهی به این امر حیاتی است و یک برنامه کوتاه مدت نیست، بلکه برنامه‌ای مستمر و درازمدت با اتکا به بهبود دائمی فرآیندها، ایجاد شرایط کاری سالم، مدیریت بازرگانی کارآمد و ارائه خدمات، انتخاب شریک تجاری و ارائه کننده محصولات و خدمات و همکاری مستمر با آنان است.

  • کد های کوتاه کاربردی و جذاب
  • سازگار با تمام مرورگر ها
  • استفاده آسان از انیمیشن ها
  • صفحات اصلی بسیار زیبا
  • صفحات متفاوت بخش بلاگ

اگر نیاز به راهنمایی دارید می توانید از ما مشاوره رایگان بگیرید.

grade

هلدینگ تخصصی آواسازان یکی از دپارتمان های پویا وب سپاهان می باشد که به صورت تخصصی در زمینه های مشاوره تخصصی کسب و کار، راهکارهای افزایش فروش و توسعه کسب و کار، دیجیتال مارکیتنگ و تبلیغات آنلاین به صورت تخصصی در حال فعالیت می باشد.

فهرست