استفاده از آنتی ویروس اورجینال

    ضامن سلامت، امنیت و حفاظت سیستم شماست!!

همه کاربرانی که از رایانه استفاده می کنند. بدون شک بارها و بارها طمعه حملات ویروس ها به سیستم عامل خود بوده اند و چه بسا بسیاری از آنها بخش مهمی از اطلاعات خود را از دست داده اند. گرچه برخی از افراد اعتقادی به آنتی ویروس ندارند. اما بخش زیادی از کاربران روزانه در جستجوی انتخاب و نصب آنتی ویروس مناسب می باشند تا سیستم خود را از بروز اینگونه حملات در امان نگه دارند. نیاز به داشتن یک آنای ویروس مقرون به صرفه با عملکرد بالا تا زمانی ادامه خواهد داشت که رایانه ها وجود داشته باشد. مهم نیست که سیستم شما به اینترنت متصل باشد با نباشد هر هر دو حالت امکان حمله ویروس ها از ابزارهای مختلفی چون حافظه های جانبی، سی دی و …. امکان پذیر می باشد. از دیگر سو مجرمان سایبری نه تنها دست از تجاور به سیستم های کاربران برنداشته بلکه مادام در جستجوی یافتن راهکارهای جدید در جهت بهره برداری از شرکت های بزرگ و میلیاردی، ایجاد خسارات گسترده می باشند.

آنتی ویروس ها ابزاری کارامد برای جلوگیری از بروز این حملات می باشند.  با استفاده از نرم افزار آنتی ویروس نمی توان از هر نوع حمله سایبری جلوگیری کرد ، اما می تواند تلاشی موثر برای جلوگیری از نفوذ به رایانه باشد.

هر نفوذ در رایانه عامل ایجاد آسیب یا سرقت اطلاعات با ارزش نیست ، اما زمانی که توانی نفوذ به یک سیستم میسر می شود، اساساً سیگنالی را به دیگران می فرستد که می تواند زمینه ساز حملات بسیار بدتر در آینده باشد.

پس آنچه که لازم است بدون شک پیشگیری پیش از ابتلا می باشد. بنابراین شما بایستی سیستم خود را بهینه سازید. در حال حاضر شماری زیادی از لایسنس های رایگان انواع آنتی ویروس بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد که در ظاهر بنظر می رسد سیستم شما را بهینه یا محافظت می کنند اما آنچه که مسلم است عدم حفاظت کامل و یکپارچه این نسخه های رایگان می باشد.   اما پیشنهاد ما به شما چیست هنگام خرید نرم افزار آنتی ویروس ، حتماً یک برنامه معتبر و شناخته شده و مبتنی بر اشتراک خریداری کنید. نسخه های معتبر بصورت مداوم به شناساییی حملات جدید می پردازند. آنها را شناسایی و نرم افزار با بروزرسانی های مداوم بهینه می سازند. بنابراین نرم افزار  سازندگان این نوع نرم افزار قادر خواهند بود رایانه های مشترکان خود را با به روزرسانی ها از هر گونه آسیب محافظت کنند و آخرین تهدیدها را کشف کنند.

Eset Node 32
Bitdefender
kaspersky
پادویش