دیجیتال مارکتینگ؛
ارائه به روز ترین تکنولوژی های نوین در جهت پیشبرد اهداف بازاریابی و برندینگ کسب و کارها
آنالیز و تحلیل وضعیت سئو

چنانچه شما دارای وب سایت هستید اما همچنان در رتبه های پایین سرچ گوگل هستید، کافی است با یک درخواست آنالیز و بررسی وضعیت سئو سایت خود را به ما بسپارید.

قرار گیری در صفحات اول گوگل

بودن در صفحات اول سرچ گوگل برای تمام کسانی که وب سایت دارند بسیار حائز اهمیت است و نیازمند متخصصان خبره در حیطه سئو می باشد تا با شناسایی رقبای و با توجه به کلمات کلیدی سرچ، به شما کمک کنند تا در صفحات آغازین سرچ گوگل قرار بگیرید.

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال، همه تلاش ها و فعالیت های بازاریابی را به خود اختصاص میدهد که از موتورهای جستجو، رسانه های اجتماعی، ایمیل و وب سایت های خود برای ارتباط با مشتریان خود استفاده می کنند. بازاریابی دیجیتال امروزه با استراتژی های متعدد بصورت دیجیتال با مشتریان خود که بیشتر وقت خود را صرف اینترنت میکنند ارتباط برقرار کرده است. این استراتژی ها شامل تبلیغات دیجیتال، ایمیل مارکتینگ، وب سایت های تجاری آنلاین کسب و کار و طیفی از تاکینیک هایی است که زیر چتر “بازاریابی دیجیتال” قرار میگیرند.

موشن گرافیک

موشن گرافیک روشی جذاب برای جذب مخاطب ، انتقال پیام بصورت غیر مستقیم از طریق ایجاد انیمیشن یا پویا نمایی با طراحی گرافیکی متحرک.

تیزر تبلیغاتی

ایجاد تبلیغات با استفاده از روش ها غیر مستقیم برای انتقال پیام، تیزرهای تبلیغاتی به سه شیوه رئال، انیمیشن، انیمیشن رئال کاربرد دارند.

ویدئو مارکتینگ

اگر به اطراف خود نگاه کنیم می بینیم در عرصه های مختلف همچون آموزش راهکارها و رویکردهای جدید آموزشی براساس تصویر و فیلم ارائه می گردند چرا که میزان تاثیرپذیری و یادگیری افراد و تثبیت مطالب در ذهن از طریق بصری بسیار بیشتر خواهد بود. بنابراین در عرصه بازاریابی نیز این رویکرد به وضوح قابل مشاهده است. تاثیری که یک ویدئوریال موشن یا انیمیشن موی تواند در جذب مخاطب داشته باشد مسلما یک نوشته نخواهد داشت. بنابراین پویا وب سپاهان در کنار شما خواهیم بود تا محتوایی بصری با تاثیرگذاری بالا ایجاد کنید.

بازاریابی محتوا

اهمیت محتوا در چگونگی ایجاد ارتباط مطلب با مخاطب، همراه سازی او در جها جذب مخاطب و ارتباط محتوا با کسب و کار و بیزینس شماست. در واقع محتوا نویس بایستی توانایی داستان پردازی به شیوه غیرمستقیم را به خوابی بداند تا بنواند نه تنها مخاطب را برای خواندن مطلب با خود همزراه کند بلکه آنچه را برای انتقال بهه مخاطب در نظر دارد به شیوه ای داستن گونه به مخاطب منتقل کند. بنابراین نیاز به تخصص و تجربه دارد. اگر شما نیز بدنبال یافتنراهکاری برای تولید محتوای شبکه های اجتماعی خود هستید می توانید با ما همراه شوید.

تولید محتوای وب سایت

بخش مهمی از وب سایت شما محتوای آن می باشد که اگر دارای استراتژی مناسب با کسب و کار شما نباشد نه تنها موثر نیست بلکه می تواند باعث وفع مخاطبان شما باشد. محتوا نویسی روش ها و تکنیک های خاص خود را دارد.

تولید محتوای شبکه های اجتماعی

در حال حاضر شبکه های اجتناعی گوی سبقت را در عرصه دیجیتال ربوده اند و مخاطبان زیادی را جذب خود نموده اند بنابراین شما می تواند با تولید محتوای مناسب بخش اعظم این مخاطبان را به سمت خود هدایت کنید.

سئو مارکتینگ

امروزه بسیاری از کاربران اینترنتی یا فرادی که به نوعی با فضای کسب وکارهای اینترنتی، تبلیغات و تولید محتوا سرو کار دارن به نوعی با مفهوم سئو آشنایی دارند و یکی از نیاز های آنها در دید مخاطب بودن است یعنی میان جستجوی ها در بالا قرار داشتن. در واقع سئو فرآیندی است که توسط سئو کار انجام میگردد و نیازمند دانش زیاد، علم و صبر دارد و به راحتی پیاده سازی نمیشود. چرا که موتورهای جستجو مدام در حال تغییر الگوریتم های رتبه بندی خود می باشند. بنابراین بروز نگه داشتن اطلاعات سئو یکی از وظایف یک سئو کار می باشد. در رتبه بندی یک سایت توسط الگوریتم بندی های موتور های جستجو همچون گوگل بیش از ۲۰۰ معیار موثر می باشد. بنابراین تسلط یک سئو کار بر این معیار ها لازمه اصلی موفقیت وی می باشد. ما می توانیم شما را در این راه همراهی کنیم.

تولید محتوای وب سایت

بخش مهمی از وب سایت شما محتوای آن می باشد که اگر دارای استراتژی مناسب با کسب و کار شما نباشد نه تنها موثر نیست بلکه می تواند باعث وفع مخاطبان شما باشد. محتوا نویسی روش ها و تکنیک های خاص خود را دارد.

تولید محتوای شبکه های اجتماعی

در حال حاضر شبکه های اجتناعی گوی سبقت را در عرصه دیجیتال ربوده اند و مخاطبان زیادی را جذب خود نموده اند بنابراین شما می تواند با تولید محتوای مناسب بخش اعظم این مخاطبان را به سمت خود هدایت کنید.

خدمات دیجیتال مارکتینگ

طراحی وب سایت

طراحی تخصصی وب سایت شخصی، شرکتی، ارگانی و …. با بروزترین متدهای طراحی، در کمترین زمان

مشاوره رایگان
مشاوره کسب و کار

به شما راه را نشان می دهیم و تا پایان راه در کنارتان هستیم. مشاوره و ارائه جدیدترین متدهای تحول کسب و کار

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی بدون اتلاف زمان و مراجعات حضوری، تنها با برترین متدهای دیجیتال مارکتینگ

خدمات دیجیتال مارکتینگ
خدمات سئو و بهینه سازی

آنالیز رایگان وب سایت، بررسی و ارائه راهکارهای موثر، بهبود و افزایش رتبه سایت

اگر نیاز به راهنمایی دارید می توانید از ما مشاوره رایگان بگیرید.

grade

هلدینگ تخصصی آواسازان یکی از دپارتمان های پویا وب می باشد که به صورت تخصصی در زمینه های مشاوره تخصصی کسب و کار، راهکارهای افزایش فروش و توسعه کسب و کار، دیجیتال مارکیتنگ و تبلیغات آنلاین به صورت تخصصی در حال فعالیت می باشد.

مقالات

فهرست