نرم افزار ارسال پیام انبوه در شبکه های اجتماعی

ارسال پیام انبوه در ایتا، سروش و روبیکا

با نرم افزار ارسال پیام انبوه در شبکه های اجتماعی می توانید با هزینه کم در سطح گسترده در سراسر ایران ، کسب و کار  خودتان را تبلیغ کنید

امکانات نرم افزار ارسال پیام انبوه به شهروندان

ارسال پیام در کوتاه ترین زمان

قابلیت ارسال متن نامحدود

قابلیت بارگذاری آیدی پیج و آدرس سایت

ارسال براساس کدپستی شهر

قابلیت اتصال به اکسل

قابلیت ارسال فایل چندرسانه ای

آموزش رایگان

تبلیغات کم هزینه

ارسال پیام انبوه در پیام رسان ها

ارسال پیام انبوه فرآیندی است که در آن یک پیام به صورت همزمان به گروهی از افراد یا مشتریان ارسال می شود. این فرآیند در پیام رسان هایی مثل تلگرام، واتساپ، بله، ایتا و … نیز قابل انجام است.

با استفاده از این قابلیت، کسب و کارها و شرکت ها می توانند به سادگی و با کمترین هزینه، اعلامیه ها، اطلاعات مهم، تخفیف ها و پیشنهادات خود را به مخاطبان و مشتریان خود ارسال کنند. در ضمن، این امکان به شرکت ها و کسب و کارها کمک می کند تا هزینه های تبلیغاتی خود را کاهش دهند و بازدهی بیشتری را از تبلیغات خود به دست آورند.

مزایای ارسال پیام انبوه در پیام رسان ها

با رشد روزافزون فناوری، استفاده از پیام رسان هایی مانند تلگرام، واتساپ، بله، ایتا و … به عنوان یکی از روش های ارتباطی بین مشتریان و کسب و کارها افزایش یافته است. ارسال پیام انبوه در این پیام رسان ها، مقرون به صرفه تر و مؤثر تر از ارسال پیامک برای تبلیغات و ارتباط با مشتریان است. در پیام رسان ها، علاوه بر ارسال متن، می توان لینک، عکس، ویدیو و صوت نیز ارسال کرد که تبلیغات را جذاب تر و مؤثر تر می کند، در صورتی که این امکانات در تبلیغات انبوه با پیامک در دسترس نیست.

علاوه بر این، هزینه ارسال پیام انبوه در پیام رسان ها به طور قابل توجهی کمتر از ارسال پیامک است و به دلیل دارا بودن قابلیت های بیشتر، تبلیغات در پیام رسان ها بیشترین تأثیر را در مخاطبان خود خواهد داشت.

15درصد تخفیف تا پایان خرداد ماه
زمان رو از دست نده !
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
متاسفیم زمان تخفیف به پایان رسیده !

15% تخفیف

نظرات مشتریان ما

پویا وب سپاهان اولین مجری سامانه شورای اسلامی در کشور

برای ثبت درخواست مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید!