سامانه ها

سامانه های تخصصی شهرداری الکترونیک

شرکت پویا وب سپاهان مجری طرح شهر و شهرداری الکترونیک در کشور با بیش از ۱۴ سال تجربه کاری در زمینه خدمات وب و راه اندازی وبسایت تخصصی شهرداریها مفتخر است تا در راستای ارتقا سطح خدمت رسانی شهرداری ها به شهروندان خدمات زیر را در قالب سامانه های مجزا و بصورت ترکیبی متناسب با درخواست شما ارائه نماید.

اهمیت اطلاع رسانی و اشتراک اخبار و اقدامات شهرداری به شهروندان بخش قابل توجهی از اهداف شهرداری ها را در راستای راه اندازی وب سایت شهرداری ها در برمیگیرد. اما توجه به این مهم که ارائه خدمات برخط و کاهش نیاز شهروندان به مراجهات حضوری خود میتوان عنصر بسیار مهم در جلب رضایت شهروندان از عملکرد شهرداری ها باشد.

لذا داشتن یک درگاه یا وب سایت اطلاع رسانی اگر چه می توان به شفاف سازی عملکرد شهرداری در اداره امور شهر باشد اما به تنهای نمی توان همه نیازهای روز شهروندان را برآورده سازد. زمانی یک شهرداری می توان به صورت جامع و یکپارچه رضایت شهروندان را بدست آورد که علاوه بر اطلاع رسانی جامع، امکان ثبت و پیگیری درخواست های شهروندان بدون مراجعات حضوری و در کوتاه ترین زمان ممکن را هموار سازد.

مژده آن که داشتن یک وب سایت جامع شهرداری نه تنها دور از انتظار نیست بلکه توسط شرکت پویا وب سپاهان به تحقق بپوسته و همواره نیز توسط تیم تخصصی این شرکت در حال توسعه همه جانبه می باشد.

میــز خــدمــت تخـصـصی