طراحی وب سایت شهرداری

طراحی وب سایت شهرداری در راستای تحقق شهر الکترونیک

طراحی با شناسایی و بررسی آیتم های شهر الکترونیک در دستور کار شرکت پویا وب سپاهان می باشد. تحقق شهر الکترونیکی به هیچوجه یک هدف و آرمان نیست، بلکه این پدیده صرفا وسیله ای است در راستای ایجاد برابری، عدالت اجتماعی، رفاه حال شهروندان، کسب رضایت عمومی آنان و مباهات مدیران شهری.

وقت آن رسید که شما نیز شرکت خود را اعتبار بخشید و در نتایج جستجوها قرار بگیرید و گوی سبقت را از رقبای خود برباید.

در این مهم ما، با همکاری کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات و کارشناسان مجرب در امور شهری و روستائی، برای اولین بار در کشور به طراحی سایت شهرداری ها را با بیش از ۲۰۰ صفحه اطلاعات کلاسیک و با قابلیتها، ویژگیها و تاثیرات تعاملی و بر اساس آخرین استانداردهای روز، طراحی و آماده نموده ایم.

مفتخریم که اولین نسخه از وب سایت جامع شهرداری الکترونیکی را با مدیریت محتوای فارسی برای تمامی شهرهای کشور پیاده سازی و در توسعه بیش از پیش و همه جانبه میهن اسلامیمان سهیم باشیم.

چهار سامانه در یک سایت با قابلیت مدیریت مستقل

سامانه شهرداری الکترونیک

دارای کلیه آیتم های مرتبط با شهرداری از جمله معرفی شهردار فعلی، شهرداران گذشته، کلیه دوایر شهرداری، قوانین و مقرات شهرداری ها و پروژه ها، اخبار شهرداری از جمله ارائه نشست ها، جلسات و غیره

سامانه شهر الکترونیک

معرفی شهر، جاذبه های گردشگری، صنایع دستی شهر، تولیدات شهر، معرفی کلیه مراکز اداری، فرهنگی، مذهبی، ورزشی و کمک به جذب توریست، شناساندن شهر به جامعه ملی و جهانی

سامانه شورای اسلامی

معرفی اعضای فعلی و پیشین شورای اسلامی، امکان ارتباط با شورا، دسترسی به آخرین مصوبات شورا، گزارشات عملکردی و مالی شورا و غیره

خدمت الکترونیک

ارائه ی به روزترین راهکار های اطلاع رسانی و توسعه ی خدمات الکترونیک سازمان ها

برخی امکانات وبسایت و پایگاه اطلاع رسانی شهرداری ها

امکان درج و اشتراک گذاری تصویری و تفضیلی

امکان مشارکت مردمی در امور شهر

امکان درج و اشتراک گذاری پروژه های عمرانی

امکان اشتراک گزارشات مالی و عملکردی

امکان دریافت بازخوردهای شهروندان

امکان اشتراک آخرین مصوبات شورای اسلامی

معرفی دوایر شهرداری ها، شرح وظایف هر بخش

معرفی اعضای شورای اسلامی

معرفی مدیران شهری فعلی و گذشته

طراحی سایت شهرداری چه تاثیری بر عملکرد شهرداری ها دارد !

شهرداری ها با هدف ارائه خدمات و اجرای دستورات و امور دولتی در سطح شهرها دایر شده اند. آنها در جهت توسعه، بهبود و ارتقا سطح خدمات در شهر مشغول به فعالیت هستند و بانیان اجرای امور دولتی در شهرها می باشند. در واقه هر کشور بسته به تثسیمات سیاسی خود سطح بندی مختلفی برای ارائه خدمات خود به مردم  دارد. تا بتواند امور را بهتر کنترل و اجرا کند. تقسیم منظم و عدالت محور بودجه با تقسیم سطوح خدمت رسانی در زیربخش های دولتی انجام می شود. در کشور عریزمان ایران شهرها نسبت هب وصعت خود دارای مناطق شهری و روستایی متعدد می باشند که هر شهر دارای شهرداری و هر روستا دارای دهیاری می باشد. این شهرداری ها هستند که امور دولتی را در سطح شهر اجرا می کنند.


هر ساله دستاوردهای دولتی در بخش الکترونیک و خدمات مجازی ارائه می شود و لازم اجرای آنها وجود شهرداری ها می باشند. بنابراین چنانچه شهرداری ها نیز برای ارائهخدمات بهتر و بهبود عملکرد خود نیاز به سایت شهرداری دارند. شهرداری هایی که دارای وب سایت باشند می توانند با عملکرد بهتر، سریعتر و با بازدهی بالاتری می توانند خدمات را عرضه نمایند.

ویژگی های طراحی سایت شهرداری

0 %
سازگاری با موبایل
تبلت و رایانه
0 %
امنیت بالا
0
قابلیت تهیه
اپلیکیشن
0 %
معرفی به
موتورهای جستجو

برخی از نمونه وب سایت شهردار ی ها

15درصد تخفیف تا پایان آبان ماه
زمان رو از دست نده !
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

نظرات مشتریان ما

پویا وب سپاهان اولین مجری سامانه شورای اسلامی در کشور

برای ثبت درخواست مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید!