ابلاغ درجه ۲۱۴ دهیاری استان سمنان

جستجو
آخرین مقالات
دسته بندی ها
ابلاغ درجه ۲۱۴ دهیاری

ابلاغ درجه ۲۱۴ دهیاری استان سمنان

آنچه خواهید خواند

علی قربانی؛ معاون امور دهیاریهای سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور خبر از ابلاغ تعیین و ارتقا درجه ۲۱۴ دهیاری‌ استان سمنان داد و گفت: این در حالیست که تمامی دهیاری‌های استان سمنان درجه‌بندی شده‌اند.

علی قربانی همچنین افزود، در نود و هفتمین جلسه‌ کمیسیون ملی تعیین درجه‌ دهیاری‌ها‌ که در سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها تشکیل شد، مدارک مربوط به تعیین و ارتقای درجه‌ دهیاری‌های استان سمنان بررسی و ۲۱۴ دهیاری واجد شرایط شناخته شد و  مراتب ارتقا و تععین درجه انها در دستور کار قرار گرفت.  بر این اساس درجه ۴۱ دهیاری تعیین و درجه ۱۷۳ دهیاری ارتقا یافت.

وی همچنین افزود: علاوه بر شاخص‌های وسعت، جمعیت و درآمد به موجب دستورالعمل جدید نحوه ی درجه‌بندی دهیاری‌ها، شاخص‌های ظرفیت گردشگری و مرکزیت دهستان ، در درجه‌بندی دهیاری‌های کشور تأثیرگذار می‌باشند.

قربانی با بیان اینکه درجه‌بندی دهیاری‌ها در ساماندهی و نظام‌بخشی به ساختار تشکیلاتی دهیاری‌ها مؤثر است، ذکر کرد: لازم است استانداری‌های سراسر کشور، تمامی دهیاری‌های فاقد درجه خود را بر اساس شاخص‌های موردنظر در دستورالعمل نحوه درجه‌بندی دهیاری‌های کشور، احصا و مراتب را پس از تأیید کمیسیون تعیین درجه دهیاری‌های استان، برای بررسی در کمیسیون ملی تعیین درجه دهیاری‌ها، به معاونت امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ارسال نمایند.

وی با اعلام اینکه استان سمنان از جمله استان‌هایی است که تمامی دهیاری‌های آن درجه‌بندی شده‌اند، افزود: درجه ۷۸ درصد دهیاری‌ها ۱ و ۲ است و  ۹ درصد دهیاری های استان سمنان دارای درجات ۳ و ۴ و ۱۳ درصد دهیاری ها نیز درجه ۵ و ۶ دارند.

 

طراحی وب سایت دهیاری ها توسط شرکت پویا وب سپاهان جهت کسب اطلاعات بیشتر یا مشاهده نمونه ها کلیک نمایید

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *